www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Pescuit Greaca Cercani membri APS 2012
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Greaca Cercani
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Tue Jun 26, 2012 8:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FLORIN CRISTEA a scris:
Cel mai bine este sa-l intrebati pe domnul George...ii gasiti numarul de telefon pe site-ul baltii www.greaca-cercani.ro.
Sau luati legatura cu "mr marinel". Exista ceva intelegeri dar nu stiu exact .
Dl George este cel mai in masura sa va dea relatii clare.
- balta mare Greaca- Cercani cu 25lei / 12h,
- patrat APS Greaca- Cercani cu 40 lei / 12h.
Dar trebuie vorbit inainte ca sa nu existe neintelegeri.

Domnu Florin cea ce spuneti sunt tarife practicatre de APS pentru membri asociatiei. La Greaca se poate pescui si fara abonament in sistem C&R cu 50 lei pe 12 ore doar ziua si nu se retine absolut nimic si cu retinere 120 lei 12 ore tot ziua si se poate retine 5 kg de caras si contra cost maxin 3 crapi intre 1 si 4 kg cu 20 lei Kg.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
FLORIN CRISTEA

Data înscrierii: 19/Apr/2011
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Tue Jun 26, 2012 10:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asa cum ziceti dvs....
Lamuriti-ma o treaba..daca vreau sa ma duc la 120 lei/12 ore ziua ..trebuie sa anunt pe cineva...?????....sa intreb pe cineva....????...se rezerv ceva..??? Ati citit cred toata povestea scrisa de mine. Vreau sa stiu clar cum se procedeaza...am inteles ce se retine cum se retine..in ce conditii..asta'i clar.
Va multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
giovanni

Data înscrierii: 20/Apr/2011

MesajTrimis: Wed Jun 27, 2012 2:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ma scuzati dar eu sunt in continuare confuz:

1) Sunt membru APS, deci platesc 120lei/12h sau 25lei/12h ?
2) Trebuie sa anunt aici, pe forum daca vreau sa ma duc in data de 10 Iulie?
3) Regulamentul din postul d-lui marinel din 7 Apr nu coincide cu regulamentul de pe site-ul greaca (referitor la numarul de scule - 2+2 vs 4 si nu spune nimic despre o eventuala cantitate de peste ce poate fi retinuta). Sa inteleg ca intelegerea APS cu dl. George e doar pentru C&R si reducerea e de la 50 lei la 25 lei?

Multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mrvily

MesajTrimis: Wed Jun 27, 2012 7:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

giovanni a scris:
Ma scuzati dar eu sunt in continuare confuz:

1) Sunt membru APS, deci platesc 120lei/12h sau 25lei/12h ?
2) Trebuie sa anunt aici, pe forum daca vreau sa ma duc in data de 10 Iulie?
3) Regulamentul din postul d-lui marinel din 7 Apr nu coincide cu regulamentul de pe site-ul greaca (referitor la numarul de scule - 2+2 vs 4 si nu spune nimic despre o eventuala cantitate de peste ce poate fi retinuta). Sa inteleg ca intelegerea APS cu dl. George e doar pentru C&R si reducerea e de la 50 lei la 25 lei?

Multumesc

Iata cum stau lucrurile:
Pentru membri APS si numai pentru ei exista urmatorul tarif:
25 lei 12 ore in care se poate retine 5 kg de caras si se poate cumpara eventual daca se doreste maxim 3 crapi cu greutatea intre 1 si 4 kg cu pretul de 15 lei pe kg.
Aceste bonuri sunt pentru balta mare si se procura numai de la APS cu rezervare de minim 3 zile inainte pe wichend,cu respectarea regulamentului balti mari de la greaca.
Se pot lega 2,3,4 sau mai multe bonuri adica se poate merge la pescuit incepind de vineri si pana luni sa zicem dar cantitatea de peste care se retine pe partida indiferent de durata(unu,doua sau mai multe bonuri) este aceasi ca si la un bon.
Pentru patrat APS greaca membri aps au o reducere de 20% si bonurile reduse se iau numai de la APS. Daca mergeti pe patrat fara bon de la aps acolo taxa este cu 20% mai mare adica este de 50 lei in loc de 40 de lei.
Daca doriti sa faceti partide C&R pe greaca si nu sunteti membru APS nu veti putea face aceste partide decat ziua si numai daca exista locuri libere in momentul in care ajungeti pe balta.
Daca nu sunteti membru APS si doriti totusi sa pescuiti pe balta mare de la greaca si sa retineti 5 kg de caras si eventual contra cost maxim 3 crapi cu greutate intre 1 si 4 kg la pretul de 20 lei Kg veti plati o taxa de 120 lei direct pe balta dar veti fi primit in limita locurilor libere de pe balta. Sper ca am reusit sa va lamuresc daca nu telefonul meu va sta la dispozitie si va rog sa nu ezitati sa ma sunati si sa ma intrebati Iatal:0744196366

Cat priveste regulamentul din postul domnului Marinel acela se refera la Patrat APS Greaca unde este voie cu 2 lansete si 2 unditi. Regulamentul Balti Greaca Cercani (Balta mare) este cel de pe siteul oficial al balti.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
giovanni

Data înscrierii: 20/Apr/2011

MesajTrimis: Wed Jun 27, 2012 7:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc de raspuns.
Oricum o sa va mai sun, mai am vreo 2 intrebari.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mrvily

MesajTrimis: Wed Jun 27, 2012 8:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oricand daca pot va ajut cu placere.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Greaca Cercani Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum