www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

COPCA TRADITIONALA DE LA CERCANI
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Următoare

Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Anunturi APS
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sun Jan 11, 2009 11:30 am    Titlul subiectului: COPCA TRADITIONALA DE LA CERCANI Răspunde cu citat (quote)

Cu adanca multumire va aduc la cunostinta ca anul acesta,mai precis pe data de 24 ianuarie va avea loc pe balta Cercani copca traditionala a APS.
REGULAMENTUL ESTE BATUT IN CUIE(DE GHEATZA!)
Acesta va fi foarte strict in sensul ca se va folosi orice momeala,orice mormusca,orice vin,orice slana.
taxa de inscriere si participare este de 30ron(stiu ca este mult dar toti banutii se intorc in premii culinare si fierte).
ne vom stranga la bariera giurgiului la ora 6 30,vom face echipele ,ne vom deplasa la balta unde vom fi asteptati cu tuica fiarta,slana,ceapa,branza,chestii-socoteli.
dupa asta vom merge pe gheata(este groasa si ferma!),vom face copci doar folosind frezele si vom folosi oricate scule putem asista.toate capturile se retin in afara de crap.
dupa ce vom face premierea vom sta iar in jurul mesei(ciorba de peste,mici,vin,chestii socoteli.
pe balta,din ora-n ora vi se va oferi vin fiert de catre organizatori,Rubliov si George Mihaila.
arbitrajul va fi ca si inexistent.
pofta buna si ...dragoste de natura!
Asteptam sponsori dezinteresati pentru premiile simbolice .Sunt sigur ca dragul meu prieten Iulian Bancila va fi unul dintre ei.pentru ca actiunea se desfasoara sub auspiciile CD-APS vom avea si un buget(inca necunoscut)din partea asociatiei pe care-l vom folosi judicios si parcimonios pentru bunul mers al actiunii.

Ultima modificare efectuată rubliov la Mon Jan 12, 2009 10:37 am, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mistrie
Site Admin

Data înscrierii: 12/May/2008

MesajTrimis: Sun Jan 11, 2009 11:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

unde platesc? Smile multumim pt organizare.
http://www.youtube.com/mistrie4u
http://www.facebook.com/AsociatiaPescarSportiv
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007

MesajTrimis: Sun Jan 11, 2009 11:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

strangem banutii pe balta(folosesc pentru cumparaturi-vin,carne,peste,slana,scortisoara,rachiu,chestii-socoteli...)
inscrisi sunt
1rubliov
2 mircea budisteanu
3 mistrie
4 Mitrea
5cezar
6crisctache ion
7pauletta
8tata jan
9paca pescar
10florentiu
11nexu
12fetes
13adrian vladila
14adar
15fae
16stefanescu
17gheorghe nicolae
18dutu stoica
19rechinul
20ionescu marian mihai
21muzica vali
22steleanu radu
23pantazi gabi
24ionut silvestru
25mihai dorobantu
26iancu dumitrescu
27nica aurel
28gabi calota
29popa marian
30valibu
31ionut preda-mickutu
32adrian constantin
33marinel simtea
34shoc tu sergiu
35ono
36vali petrovici
37barte adrian
38yiulian
39un prieten de-al lui iuli
40matei tiberiu
41un prieten de-al lui mistrie
42bunicul
43bunica
44Nitu Gicu
45Vladu Viorel

Ultima modificare efectuată rubliov la Sun Jan 18, 2009 5:17 pm, modificat de 15 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Sun Jan 11, 2009 12:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

...cezar chioibasu, care se va ocupa de supravegherea oalei cu vin puse la fiert.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
rumburakk

Data înscrierii: 25/Jan/2008
Locație: ploiesti

MesajTrimis: Sun Jan 11, 2009 12:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

....Rumburak....cu conditia sa vin cu o seara inainte, sa fac gauri pe care sa le concesionez a doua zi....asta cu acceptul marelui boss(George)!
p.s. Pretul va fi unul modic Confused ...2 ron gaura Twisted Evil ...executata conform ISO 2009! Wink

Daca curvele si prostii ar lumina.....Romania ar fi....Las Vegas!...In ultima vreme chiar este mai multa lumina....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
PETER

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: CLUJ

MesajTrimis: Sun Jan 11, 2009 12:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rumburakk a scris:
....Rumburak....cu conditia sa vin cu o seara inainte, sa fac gauri pe care sa le concesionez a doua zi....asta cu acceptul marelui boss(George)!
p.s. Pretul va fi unul modic Confused ...2 ron gaura Twisted Evil ...executata conform ISO 2009! Wink

Familie mare, remuneratie mica......... Laughing

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
rumburakk

MesajTrimis: Sun Jan 11, 2009 12:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

PETER a scris:
rumburakk a scris:

Familie mare, remuneratie mica......... Laughing

Am uitat......minim 5 gauri....artistice! Twisted Evil

Daca curvele si prostii ar lumina.....Romania ar fi....Las Vegas!...In ultima vreme chiar este mai multa lumina....
Sus
pantazig04

Data înscrierii: 05/Jan/2008

MesajTrimis: Sun Jan 11, 2009 1:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se intelege ca hop si eu .Dar lasati-o mai moale cu "chestii socoteli ", ca e marca inregistrata ,adjudecata pe bani grei de mandea de la maarele actor Mihailescu Braila Very Happy

PS. Vio cand o fi de decartat oarece ,incerc sa aduc si unul din copii nostri ,daca o incape-n masina Razz
Paulletta

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sun Jan 11, 2009 2:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Evident ca eu nu pot lipsi de la acest eveniment mai ales ca azi si ieri am facut tatonari si antrenamente serioase.
capturi pe masura insistentelor. Wink
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007

MesajTrimis: Sun Jan 11, 2009 3:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Paulletta a scris:
Evident ca eu nu pot lipsi de la acest eveniment mai ales ca azi si ieri am facut tatonari si antrenamente serioase.

Ma gindeam eu ca problema ta importanta era o copca........
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
rumburakk

MesajTrimis: Sun Jan 11, 2009 3:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Paulletta a scris:

Mai lasa si pe altii Confused ......nici nu ar trebui sa participi Evil or Very Mad ...decat la organizare....ce lume rea!?! Twisted Evil
Inseamna ca iar ai dresat pestii...restu' e can-can! Wink

Sus
Paulletta

MesajTrimis: Sun Jan 11, 2009 3:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

imediat va pun si un link de unde sa puteti vedea actiunea de la copca si antrenamentul Laughing Laughing Laughing
ion constantinescu

Data înscrierii: 03/Dec/2007

MesajTrimis: Sun Jan 11, 2009 3:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pantazig04 a scris:
Se intelege ca hop si eu .

De mult timp n-am mai fost la o copca. Mi-e frica sa merg pe gheata.
Gabi, cu voia ta, o sa merg dupa tine. Very Happy
Daca nu, stau pe mal.
Sus
Paulletta

MesajTrimis: Sun Jan 11, 2009 3:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si cand te gandesti ca ieri un tip a intrat pe gheata cu un vw touareg si a facut acrobati pe acolo,la iesire la ultimul viraj sa spart gheata la roata de pe dreapta spate si mergea asa Wink
Paulletta

MesajTrimis: Sun Jan 11, 2009 3:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de aici puteti sa descarcati si sa vedeti pozele de la copca.

http://s4.transfer.ro/storage/PT_SITE-ee2f9.rar
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Anunturi APS Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Următoare
Pagina 1 din 15

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum