www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

concursuri Cercani 2010

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Greaca Cercani
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mosharu'

Data înscrierii: 08/Jul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sat Nov 28, 2009 1:29 pm    Titlul subiectului: concursuri Cercani 2010 Răspunde cu citat (quote)

Ionut & George
va rog sa postati ce concursuri si in ce data organizati, pt ca anul viitor vreau sa organizez 2 concursuri pe Cercani.
Cupa Forum si Cupa Familia.
multam'
0721382528
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Wed Dec 02, 2009 7:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Moshare,
mai mult ca sigura va fi unul in primavara si unul in toamna.E tot ce pot sa-ti zic in momentul de fata.

P.S Scuze de intarziere.
mosharu'

MesajTrimis: Wed Dec 02, 2009 9:20 pm    Titlul subiectului: . Răspunde cu citat (quote)

Ok si mercic Ionute pt. postare.
Astept sa postati voi despre primul concurs si dupa il postez si eu ( Cupa Forum )

ps- sa ma treci din oficiu la concursul vostru Very Happy
0721382528
Sus
syle

Data înscrierii: 02/Sep/2009
Locație: arges

MesajTrimis: Thu Dec 03, 2009 11:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ar fi binevenit un concurs in martie pe cercani de 72 h pt cine rezista binenteles Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul MSN Messenger
mosharu'

MesajTrimis: Thu Dec 03, 2009 9:11 pm    Titlul subiectului: . Răspunde cu citat (quote)

syle a scris:
ar fi binevenit un concurs in martie pe cercani de 72 h pt cine rezista binenteles Very Happy

@Sile, pe un pescar de competitie nu-l intereseaza vremea.
Vezi concursul din martie Cercani cand au fost si - 4 grade, concursul din Oct. APS - 3 grade si ploaie nasoala 48 ore, vezi MV2 de acum 2 ani in noiembrie cand au fost si - 7 grade...deci se poate cine vrea sa participe Wink
0721382528
Sus
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Mon Dec 07, 2009 6:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy
Moshare la concursul din martie au fost -5 grade C, ...dar nu conteaza, a fost frumos, sincer nu-mi pare rau.(ce-i drept...am reusit sa si racesc...bine de tot),daca vrei sa organizezi ceva anuntza-ma sa-ti vind un pont...vei avea numai de cistigat(ginu-l dai tu du pe concurs)...vezi ca sint si "IO in schema din concursul tau.
Wink SA TRAITI MULT MAI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Mon Dec 07, 2009 11:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

@ Fae

Ma bucur ca ai revenit la sentimente mai bune si o sa fi prezent la concursuri,unde esti tu,voi fi si eu Laughing !!
Sa auazim numai de bine si inca ceva:" Sa traiti mult si bine"!!
Sus
crapu74

Data înscrierii: 12/Jan/2010

MesajTrimis: Tue Jan 12, 2010 10:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stie cineva cand e primul concurs pe anul asta la cercani?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
s4rp3

Data înscrierii: 12/Jan/2009

MesajTrimis: Tue Jan 12, 2010 10:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

crapu74 a scris:
stie cineva cand e primul concurs pe anul asta la cercani?

O sa posteze Mosaru` zilele astea...
mosharu'

MesajTrimis: Wed Jan 13, 2010 12:12 pm    Titlul subiectului: . Răspunde cu citat (quote)

Primul concurs va fi pe 26-28 MARTIE si va face parte dintr-un turneu de 3 concursuri cu acceasi taxa = 400 lei 2-3 pescari cu drepturi depline. Azi sau maine postez regulamentul. MENTIONEZ ca turneul " CRAPUL de AUR" este organizat de George Mihaila. Eu doar le postez..... Wink
0721382528
Sus
Go 2Bill

Data înscrierii: 13/Dec/2007

MesajTrimis: Wed Jan 13, 2010 12:21 pm    Titlul subiectului: Re: . Răspunde cu citat (quote)

mosharu' a scris:
Primul concurs va fi pe 26-28 MARTIE si va face parte dintr-un turneu de 3 concursuri cu acceasi taxa = 400 lei 2-3 pescari cu drepturi depline. Azi sau maine postez regulamentul. MENTIONEZ ca turneul " CRAPUL de AUR" este organizat de George Mihaila. Eu doar le postez..... Wink

S P O R ! Laughing
Acum exista sectiune separata Greaca - Cercani.
Vă rugăm ca fiecare concurs, actiune, partidă de pescuit, etc. ce va avea loc pe aceasta baltă cu sprijinul lui George Mihăilă și/sau APS, să fie postate în acest loc special rezervat.
Mulțumim si.......... Lansete zbuciumate! Razz
crapu74

Data înscrierii: 12/Jan/2010

MesajTrimis: Sun Feb 21, 2010 11:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca pescuim 3 pescari cu drepturi depline vor fi 3 cupe(locu 1 .2...)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Greaca Cercani Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum