www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

USCATURI DIN APS
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Greaca Cercani
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
george_gre

Data înscrierii: 12/Jan/2008

MesajTrimis: Mon Apr 18, 2011 5:59 pm    Titlul subiectului: USCATURI DIN APS Răspunde cu citat (quote)

AZI 18.04.2011 AM AVUT 3 MEMBRI APS LA PESCUIT PE CERCANI CU TALOANE IN REGULA ANUNTATI TELEFONIC DE DOMNUL MITREA TOATE BUNE SI FRUMOASE PINA LA CONTROLUL BAGAJELOR! SURPRIZA !

DUMITRU TEODOR

14 KG CRAP ASCUNSE IN BAGAJ !!!( A INCERCAT SA MITUIASCA SI ADMINISTRATORUL)!!!!

RUSINE RUSINE RUSINE !!!!!!!!!!!!!!!

REVIN CU DETALII !!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
george tomescu

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon Apr 18, 2011 8:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

@ George Mihaila

Va multumim pentru aceast gen de informatie, foarte importanta si pentru dvs. si pentru APS.
Din pacate, aceasta meteahna a unor locuitori ai acestei tari este greu de prevazut. Evil or Very Mad

Imi pare extrem de rau ca astfel de indivizi arunca o imagine deosebit de neplacuta atat APS cat si pescuitului sportiv pe care il promovam cu toate fortele.

Aceeasi parere de rau pentru crapi, dar va felicit pe dvs. si pe salariatii dvs. pentru vigilenta.

Asociatia Pescar Sportiv va promova, intotdeauna, pescuitul sportiv si respectarea conditiilor de pescuit, indiferent de locatie. Numele acestor indivizi vor intra pe lista neagra a APS si vor fi facute publice pe alte forumuri de specialitate, astfel incat sa stie cat mai multe persoane / asociatii cu cine au de-a-face.

Inca o data, ne cerem scuze pentru incident!
george tomescu

MesajTrimis: Mon Apr 18, 2011 9:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fiindu-mi mie rusine de rusinea lor, mai imi permit o intrebare: oare cele trei persoane, au venit impreuna? Au stat pe standuri invecinate? Exista vreo legaura intre ei?
Daca raspunsul dvs. este afirmativ, atunci trebuie analizata si pozitia celorlalti pescari.

Va multumesc anticipat pentru raspuns.
Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Mon Apr 18, 2011 9:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Propun excluderea acestui membru din APS. Eu unul nu vreau sa fiu coleg cu dansul.Poate ne zici si nr. de la masina sa anuntam si pe alte situri.
Urat, foarte urat !!!

P.S George (Mihaila) sper ca acest incident sa nu te faca sa-ti schimbi parerea fata de membrii APS. Sita timpului va cerne pleava.
venturianov

Data înscrierii: 09/Jun/2010

MesajTrimis: Tue Apr 19, 2011 6:11 pm    Titlul subiectului: JEGURI DE OAMENI Răspunde cu citat (quote)

salut
nea george dar cum au urcat pestele in masina, pentru ca eu de cate ori am fost am lasat masina in parcare...oare s/au plimbat cu pestele pana in parcare?
atunci avem o problema cu paznici..
oricum un gest urat si daca conducerea APS nu i/a masura excluderii acestora inseamna ca avem o problema de organizare.
george_gre

MesajTrimis: Tue Apr 19, 2011 7:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sionut a scris:
Propun excluderea acestui membru din APS. Eu unul nu vreau sa fiu coleg cu dansul.Poate ne zici si nr. de la masina sa anuntam si pe alte situri.
Urat, foarte urat !!!

P.S George (Mihaila) sper ca acest incident sa nu te faca sa-ti schimbi parerea fata de membrii APS. Sita timpului va cerne pleava.

TOT PRIETENII MEI SUNTETI !!

MAI TINETI MINTE CIND DISCUTAM DE CONTRACT, STIAM CLAR CA NU TOTI SINTEM LA FEL (MAI SINT SI USCATURI PRINTRE NOI)

SANATATE
GEORGE_GRE
Sus
george_gre

MesajTrimis: Tue Apr 19, 2011 7:24 pm    Titlul subiectului: Re: JEGURI DE OAMENI Răspunde cu citat (quote)

venturianov a scris:
salut
nea george dar cum au urcat pestele in masina, pentru ca eu de cate ori am fost am lasat masina in parcare...oare s/au plimbat cu pestele pana in parcare?
oricum un gest urat si daca conducerea APS nu i/a masura excluderii acestora inseamna ca avem o problema de organizare.

PESTELE A FOST DESCOPERIT ASCUNS IN BAGAJE PINA SA TRAGA MASINA!!
Sus
george_gre

MesajTrimis: Tue Apr 19, 2011 7:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

george tomescu a scris:
Fiindu-mi mie rusine de rusinea lor, mai imi permit o intrebare: oare cele trei persoane, au venit impreuna? Au stat pe standuri invecinate? Exista vreo legaura intre ei?
Daca raspunsul dvs. este afirmativ, atunci trebuie analizata si pozitia celorlalti pescari.

Va multumesc anticipat pentru raspuns.

TOTI 3 SE CUNOSTEAU TATA-FIU + PRIETEN

I-MI VINE GREU SA CRED CA NU AU FOST PARTASI TOTI DAR ASTA ESTE!!

AU PESCUIT LA PONTONUL 3,4 SI 5
Sus
George Banciu

MesajTrimis: Wed Apr 20, 2011 10:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bine ar fi daca am avea o poza cu inculpatul/ti
george tomescu

MesajTrimis: Wed Apr 20, 2011 10:45 am    Titlul subiectului: Re: JEGURI DE OAMENI Răspunde cu citat (quote)

george_gre a scris:
venturianov a scris:
salut

PESTELE A FOST DESCOPERIT ASCUNS IN BAGAJE PINA SA TRAGA MASINA!!

Adica au prins 14 kg decad au venit pana au tras masina in parcare, sau la finalul partidei au bagat pestele in portbagaj?
Sionut

Locație: Popesti

MesajTrimis: Wed Apr 20, 2011 10:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

George,
pestele a fost gasite in bagaje si dosit din timp. Nu a apucat sa urce in portbagaj.
george tomescu

MesajTrimis: Wed Apr 20, 2011 7:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sionut a scris:
George,
pestele a fost gasite in bagaje si dosit din timp. Nu a apucat sa urce in portbagaj.

Am inteles.
Trebuia sa-i doseasca si George pe ei in custile cainilor. Twisted Evil
George Ene

Data înscrierii: 02/Nov/2009

MesajTrimis: Thu Apr 21, 2011 7:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stimati colegi,
Acesti indivizi nu pot fi numiti pescari, ci braconieri. Daca faceau acelasi lucru in alta parte aveau deja un dosar penal pentru braconaj.
Rusinea este cu atat mai mare cu cit, sunt convins ca li s-a adus la cunostinta regulile ce trebuiesc respectate.
Acest incident nefericit si nedorit obliga pe cei indrituiti sa ofere facilitatile APS si balta Greaca (bonurile) de pescuit, sa insiste in a-i determina pe membrii asociatiei noastre sa respecte rululile jocului si sa nu ne faca de ras ori, si mai rau, sa ne produca neplaceri total neavenite.
Dragi prieteni, nu uitati deviza APS!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
exu

Data înscrierii: 01/Jun/2010

MesajTrimis: Thu Apr 21, 2011 8:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu exista padure fara uscaturi George...
Eugen Fetes

Data înscrierii: 23/Mar/2009

MesajTrimis: Fri Apr 22, 2011 7:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

George Ene a scris:
Stimati colegi,
Acesti indivizi nu pot fi numiti pescari, ci braconieri. Daca faceau acelasi lucru in alta parte aveau deja un dosar penal pentru braconaj.
Rusinea este cu atat mai mare cu cit, sunt convins ca li s-a adus la cunostinta regulile ce trebuiesc respectate.
Acest incident nefericit si nedorit obliga pe cei indrituiti sa ofere facilitatile APS si balta Greaca (bonurile) de pescuit, sa insiste in a-i determina pe membrii asociatiei noastre sa respecte rululile jocului si sa nu ne faca de ras ori, si mai rau, sa ne produca neplaceri total neavenite.
Dragi prieteni, nu uitati deviza APS!

Despre braconaj nu se poate vorbi decat despre acte desfasurate in afara legii pe apele publice. In cazul de fata este vorba despre si numai despre FURT
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Greaca Cercani Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum