www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

USCATURI DIN APS
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Greaca Cercani
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Fri Apr 22, 2011 2:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea ca GeorgeM a fost prea ingaduitor poate ca si din cauza ca faptasi sunt membri APS. Pentru furt nu exista decat o singura rasplata Dosar.

Respectivi nu vor scapa asa usor deja s-au luat masuri organizatorice impotriva dumnealor.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
grinci

Data înscrierii: 30/Jan/2011

MesajTrimis: Fri Apr 22, 2011 7:37 pm    Titlul subiectului: Intrebare Răspunde cu citat (quote)

Am si eu o intrebare potin off topic ... Vreau sa fac o iesire pe 25 apr (dupa Paste) pe patrat la Greaca si sunt membru APS ... s-a schimbat in urma celor intamplate cu "braconierii" intelegerea dintre APS si patronu baltii?
Si daca nu ... cum fac ca e prima oara cind vreau sa merg ... tre sa sun undeva sa fac o rezervare pt ponton ?
Laurentiu Catana

Data înscrierii: 06/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Fri Apr 22, 2011 9:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Conditiile de pescuit la Cercani nu s-au schimbat.Dupa cum ai putut citi mai sus, George Mihaila a spus ca APS-ul ramane prietenul lui.Ca sa poti pescui pe patrat trebuie sa iei legatura cu unul dintre membrii CD-ului la care trebuie sa achiti contravaloarea bonului de pescuit si de la care sa-ti procuri si bonul.Tot acea peersoana va face si rezervarea la Greaca.Si eu pot sa-ti dau un bon.Suna-ma:0722912655
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
George Ene

Data înscrierii: 02/Nov/2009

MesajTrimis: Sun Apr 24, 2011 10:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eugen,
Furt ori braconaj, tot penal este.
Dar inainte de toate este lipsa bunului simt, lipsa oricarui respect fata de toti cei care, fara sa te cunoasca, iti ofera increderea lor.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Petru Burian

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Tg-Mures

MesajTrimis: Sun Apr 24, 2011 1:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Desi fapta este total reprobabila si nu am nimic de comentat la masurile luate si la comentariile colegilor, totusi eu as schimba titlul topicului.
USCATURI DIN APS – este o formulare care aduce prejudicii si APS-ului, care nu poate fi raspunzator pt. caracterul, educatia si comportamentul tuturor membrilor sai cotizanti Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Poate se gaseste o alta formulare Idea
Parerea mea Very Happy
Laurentiu Catana

Data înscrierii: 06/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sun Apr 24, 2011 3:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Domnule Burian,aveti dreptate,APS-ul nu poate fi raspunzator pentru caracterul,educatia si comportamentul tuturor membrilor sai.Dar APS-ul,ca o padure formata din copaci falnici si bine ancorati in realitate,nu se poate feri si de "uscaturi".Singura solutie este eliminarea acestor "uscaturi"in acelasi timp cu avertizarea celorlalte asociatii de pescari despre calitatea acestora.Si o va face.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
FLORIN CRISTEA

Data înscrierii: 19/Apr/2011
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Tue May 03, 2011 7:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si daca au facut ce au facut si au incalcat regulamentul de ce nu s-a chemat politia . Atata timp cat cineva face o investitie pe care o acopera mai mult sau mai putin - vorbim aici de administratorul baltii - si vine unul si altul si pe considerentul ca el smecher si poate incalca regulile, si FURA de ce nu s-a apelat la cei care pot aplica legea. Pune frate pe toata lumea sa semneze la intrare pe balta regulamentul...ca a luat la cunostinta si daca face figuri da-l pe mana politiei. Nu trebuie iertati. De ce altii sunt corecti si se pot conforma unor reguli si tu nu..????.
Credeti ca in alte parti se respecta regulile din constiinta...??? uneori da uneori nu dar in general se respecta de FRICA.
Pana la a constientiza e drum lung si natia asta a noastra e abia la inceputul drumului.
Sus
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008

MesajTrimis: Wed May 04, 2011 7:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy ...gresit stimabile..ROMANI nu sint hotii totii..ca nu exista padure fara uscaturi este foarte adevarat dar...ai cataloga pe TOTII ROMANI = HOTI este ca si cum ai spune exact ce a afirmat Napoleon...TOATE FEMEILE SINT CURVE...DAR SA NU UITAM CA SI EU AM O MAMA SI O SORA...DECI...SI ELE SINT FEMEI...sa inteleg ca i-ti este rusine ca esti roman...??sau probabil esti si dumneata unul dintre cei care dupe citi-va ani munciti "pe-a fara " acum nu vrei sa mai sti cum se spune GREBLA... ar fi multe de spus de cei care ii denigreaza sau mai bine spus i-si denigreaza singuri neamul...!
...intredevar acei indivizi au savirsit o fapta foarte urita, dar nu spune dumneata ca totii romani sint hotii...si cu asta am spus tot!
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
FLORIN CRISTEA

Data înscrierii: 19/Apr/2011

MesajTrimis: Wed May 04, 2011 10:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

1. De unde ati tras dumneavoastra concluzia ca eu am catalogat toti romanii hoti...care-i fraza..propozitia .....din text..????
2. De de 55 de ani traiesc si muncesc numai in Romania.
3. Nu-mi denigrez nici un neam...ne rusine sa recunostem adevarul...??? cei despre care vorbim aici au FURAT..asa se cheama fapta lor, si pentru treaba asta se cam face puscarie.
4. N'ati inteles nimic din comentariul meu,iar daca incercati in mod voalat sa ma jigniti nu aveti nici o sansa ..nu va suparati asta este concluzia mea.
"ROMANI nu sint hotii totii".....in acest context atat "hoti" cat si "toti"se scrie cu un i ...nu mai vorbim de sunt...asta ca l-ati citat copy- paste pe Napoleon.
Sanatate.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Greaca Cercani Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum