www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Capturi de vara

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Greaca Cercani
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
george tomescu

Data înscrierii: 12/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Thu Jul 07, 2011 5:45 pm    Titlul subiectului: Capturi de vara Răspunde cu citat (quote)

Capturile apartin prietenului nostru Dan Borfina si juniorului Mihaita - luna iulie 2011

mosharu'

Data înscrierii: 08/Jul/2009

MesajTrimis: Mon Sep 05, 2011 5:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si...capturile unde sunt....? Rolling Eyes
ca de astia de 3-4 kg toata lumea prinde pe Greaca Laughing
0721382528
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
george tomescu

Data înscrierii: 12/Jan/2008

MesajTrimis: Tue Sep 06, 2011 7:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mosharu' a scris:

Ce ai vrea si tu vreo doi daia in concurs ... Cool
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Tue Sep 06, 2011 7:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mosharu' a scris:

Very Happy SALVE Very Happy
...Moldoveneee ti-a dat voie doamna la calculator...??? Laughing ...se vede ca ai ramas singur acasa...i-ti faci de cap...nu te gindesti ca vine inapoi si iar nu mai stai decit o la doua ore iar la geam la tigare...?? Mr. Green
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007

MesajTrimis: Tue Sep 06, 2011 10:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FAE a scris:
mosharu' a scris:

...Moldoveneee ti-a dat voie doamna la calculator...??? Laughing ...se vede ca ai ramas singur acasa...i-ti faci de cap...nu te gindesti ca vine inapoi si iar nu mai stai decit o la doua ore iar la geam la tigare...?? Mr. Green
Wink SA TRAITI BINE Wink

Bai Fae da tigan esti.... Ce drac' ai cu omu?? lasa lumea in pace, fiecare fumeaza unde vrea in casa lui....Vezi ca daca mai te iei de lume te tai si nu mai pupi scris pe aici.....Ai de grija!
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
FAE

MesajTrimis: Wed Sep 07, 2011 7:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="mrvily"]
FAE a scris:
mosharu' a scris:

Wink SA TRAITI BINE Wink

Bai Fae da tigan esti.... Ce drac' ai cu omu?? lasa lumea in pace, fiecare fumeaza unde vrea in casa lui....Vezi ca daca mai te iei de lume te tai si nu mai pupi scris pe aici.....Ai de grija![/quote
...Vasile daca te deranjeaza persoana mea "pacili-sa" spune-mi...nu este nici-o suparare... m-a retin in a mai posta...nu vad cu ce am jignit sau ce injosiri am adus persoanei respective(mosharu) tu chiar crezi ca daca nu eram prieten cu el i-mi permitem sa fac vre-o aluzie la persoana lui...???dar m-a rog...daca ptr. uni sint stingher... "IO pot sa m-a retrag fara nici-o problema...!si noi n-e cunoastem personal foarte bine amindoi... sti ca nu m-a pot retine sa comentez...(macar sa mai animez site-ul)...
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mikcutu

Data înscrierii: 24/Feb/2008

MesajTrimis: Thu Sep 08, 2011 6:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="FAE"]
mrvily a scris:
...[/quote
...Vasile daca te deranjeaza persoana mea "pacili-sa" spune-mi...nu este nici o suparare... ma retin in a mai posta...nu vad cu ce am jignit sau ce injosiri am adus persoanei respective(mosharu) tu chiar crezi ca daca nu eram prieten cu el imi permitem sa fac vre o aluzie la persoana lui...???dar ma rog...daca stingheresc pe unii... "IO pot sa ma retrag fara nici o problema...!si noi ne cunoastem personal foarte bine amindoi... stii ca nu ma pot retine sa comentez...(macar sa mai animez site-ul)...
Wink SA TRAITI BINE Wink

cu scuzele de rigoare, dar nici eu nu nu ma pot abtine...poate unii vor sa inteleaga ce scrii.
FAE

MesajTrimis: Fri Sep 09, 2011 3:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="mikcutu"]
FAE a scris:
mrvily a scris:
...[/quote
...Vasile daca te deranjeaza persoana mea "pacili-sa" spune-mi...nu este nici o suparare... ma retin in a mai posta...nu vad cu ce am jignit sau ce injosiri am adus persoanei respective(mosharu) tu chiar crezi ca daca nu eram prieten cu el imi permitem sa fac vre o aluzie la persoana lui...???dar ma rog...daca stingheresc pe unii... "IO pot sa ma retrag fara nici o problema...!si noi ne cunoastem personal foarte bine amindoi... stii ca nu ma pot retine sa comentez...(macar sa mai animez site-ul)...
Wink SA TRAITI BINE Wink

cu scuzele de rigoare, dar nici eu nu nu ma pot abtine...poate unii vor sa inteleaga ce scrii.

...foarte spiritual....acum am inteles exact de ce "vrea cite uni" sa cada PDL-ul....asa-i cu bugetari astia"....! acum cred ca intelegi ce vreau sa spun exact " @ micutu....trebuia sa fie unu mai spiritual..."cu studii inalte"..."hai s-o lasam moarta" tovarase...daca asa-ti place...
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Greaca Cercani Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum