www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

cercani,balta buna de crap
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Greaca Cercani
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
rege
Vizitator

MesajTrimis: Tue Apr 08, 2008 8:45 pm    Titlul subiectului: cercani,balta buna de crap Răspunde cu citat (quote)

am fost sambata la vestitul cercani,,(din curiozitate), am plantat la boiles-uri si porumb, slabe capturi,in schimb prietenul meu a dat batraneste la rama si la topit,am luat in jur de 10 kg eu si vre-o 18 kg prietenul meu,a tras frumos la rama, cea mai mare captura a fost de 4 kg.o sa incerc si branestiul joi sau vineri.daca merge vre-o balta dati-mi si mie un semn.mersi
Sus
Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Tue Apr 08, 2008 8:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca ai luat 10 kg si a fost slab, cat inseamna bine Shocked Question
rege
Vizitator

MesajTrimis: Tue Apr 08, 2008 8:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sionut a scris:
daca ai luat 10 kg si a fost slab, cat inseamna bine Shocked Question

ma refeream si la capturi mai mari,daca vreau sa ma distrez ma duc pe movilita si iau mai mult daar marunt. intra in mesul meu pe regishor@yahoo.com ca sa vb. mai multe
Sus
rege
Vizitator

MesajTrimis: Tue Apr 08, 2008 8:57 pm    Titlul subiectului: ps: am luat 3 bonuri Răspunde cu citat (quote)

la 12 scule bagate cred ca e putin 10 kg. nu mai spun ca am consumat 2 acumulatori la barcuta ptr.nadit
Sus
Sionut

MesajTrimis: Tue Apr 08, 2008 9:14 pm    Titlul subiectului: Re: ps: am luat 3 bonuri Răspunde cu citat (quote)

rege a scris:
la 12 scule bagate cred ca e putin 10 kg. nu mai spun ca am consumat 2 acumulatori la barcuta ptr.nadit

daca citeai ce am spus eu referitor la balta, ai fi vazut ca am zis ca mananca in mal si ca am luat la rama si porumb.Dar daca va tine caldura asta, va incepe si la boilies cu siguranta.
rege
Vizitator

MesajTrimis: Tue Apr 08, 2008 9:24 pm    Titlul subiectului: Re: ps: am luat 3 bonuri Răspunde cu citat (quote)

Sionut a scris:
rege a scris:

daca citeai ce am spus eu referitor la balta, ai fi vazut ca am zis ca mananca in mal si ca am luat la rama si porumb.Dar daca va tine caldura asta, va incepe si la boilies cu siguranta.

ai fost pe cercani?
Sus
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Wed Apr 09, 2008 6:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

raspund eu:a fost si a luat peste 70kg!au dat cu 4 lansete ,el si cumnatul lui.

Ultima modificare efectuată de către rubliov la Tue Apr 15, 2008 2:38 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
george_gre

Data înscrierii: 12/Jan/2008

MesajTrimis: Thu Apr 10, 2008 8:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salut rege te superi daca te intreb in ce loc ai pescuit Simbata?
La prima casuta?
Cat despre Ionut cred ca mai stiu maxim 20 de pescari asa CORECTI si CINSTITI.
Azi m-am intors dupa balta si pot spune ca toata lumea a prins crap cu mici exceptii.Fane azi a gonit 6 pescari veniti pe capatuiala.
Sanatate.George
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
rege
Vizitator

MesajTrimis: Thu Apr 10, 2008 8:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

george_gre a scris:
La prima casuta?
Azi m-am intors dupa balta si pot spune ca toata lumea a prins crap cu mici exceptii.Fane azi a gonit 6 pescari veniti pe capatuiala.
Sanatate.George

am dat chiar dupa ultima cabanuta, am vb. si cu patronul,,, a fost fain.cat despre ionut ma abtin sa fac comentarii
Sus
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Thu Apr 10, 2008 9:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rege a scris:
george_gre a scris:
La prima casuta?
Sanatate.George

am dat chiar dupa ultima cabanuta, am vb. si cu patronul,,, a fost fain.cat despre ionut ma abtin sa fac comentarii

E bine ca te abtii sa faci comentarii despre Ionut; cel putin nu te mai faci de ras !
Iar persoana care ti-a raspuns mai inainte ( george_gre) este chiar patronul baltii Greaca ( Cercani ).
Ce-ar fi sa mai lasi nitel din aroganta ?
Mai ales ca pari destul de " subtirel " !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
rege
Vizitator

MesajTrimis: Thu Apr 10, 2008 9:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cezar dan chioibasu a scris:
rege a scris:
george_gre a scris:
La prima casuta?
Sanatate.George

E bine ca te abtii sa faci comentarii despre Ionut; cel putin nu te mai faci de ras !
Iar persoana care ti-a raspuns mai inainte ( george_gre) este chiar patronul baltii Greaca ( Cercani ).
cezarele,cred ca ai tu impresia asta ca sunt arogant,din contra,cat despre subtirel nu cred ca sunt. in privinta d-lui george imi cer scuze daca am deranjat cumva
Ce-ar fi sa mai lasi nitel din aroganta ?
Mai ales ca pari destul de " subtirel " !
Sus
crap-one

Data înscrierii: 04/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon Apr 14, 2008 7:59 pm    Titlul subiectului: . Răspunde cu citat (quote)

mi-a fost stearsa ultima postare? daca DA..de ce?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Mon Apr 14, 2008 10:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cristi mai scri-o inca o data.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Sionut

MesajTrimis: Tue Apr 15, 2008 9:42 am    Titlul subiectului: Re: . Răspunde cu citat (quote)

crap-one a scris:
mi-a fost stearsa ultima postare? daca DA..de ce?

eu unul n-am sters-o.
crap-one

Data înscrierii: 04/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Tue Apr 15, 2008 2:35 pm    Titlul subiectului: . Răspunde cu citat (quote)

...nu mai scriu nimic. Era o intepatura la userul "rege" Rolling Eyes care zicea ca pescuieste cu...12 lansete Evil or Very Mad
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Greaca Cercani Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Următoare
Pagina 1 din 12

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum